Wiadomość została wysłana, wkrótce się odezwiemy.
Błąd połączenia

Co to jest ploter laserowy?

Czy chcesz wiedzieć co to ploter laserowy? Zerknij tutaj.

Co to jest ploter laserowy?

Plotery laserowe sąto urządzenia przeznaczone do szybkiego, precyzyjnego i co najważniejsze bezdotykowego cięcia najróżniejszych materiałów poczawszy od metali, poprzez tworzywa sztuczne jak akryl, drewno, sklejki az po materiały tekstylne i skórę lub papier czy tekturę.

Wycinarki ze źródłem " FIBER" służą głownie do cięcia blach, metali i sa to maszyny głównie przemyslowe. Natomiast plotery CO2 służą do cięcia i znakowania niemetali i sa najszerzej stosowane i dostępne praktycznie dla każdego.

Wycinarka laserowa CO2 jest jedną z najbardziej uniwersalnych maszyn tnących na rynku, ponieważ może słuzyć do obróbki lub grawerowania całej szerokiej gamy materiałów opisanych powyżej. Ze względu na swoja wszechstronność, plotery laserowe sa odpowiednie zarówno dla dużych firm produkcyjnych na szeroka skalę, ale także dla małych i średnich przedsiębiorstw lub osób prywatnych jako maszyny produkcyjne, pomocnicze lub służące choćby produkcji gadżetów czy upominków okolicznościowych.

Plotery laserowe mogą być:

otwarte wielkoformatowe,
zamknięte.
Plotery laserowe są dostępne e różnych formatach stołów roboczych oraz mają zróżnicowaną moc pracy. Oczywiście przy wyborze maszyny bardzo sitotną jest kwestia odpowiedniego wyboru maszyny w stosunku do oczekiwań o ptrzeb, w czym powinni pomóc doradcy techniczni u danych dystrybutorów maszyn.

Mimo, iż plotery laserowe nie należą do tanich urządzeń, dają ogromne możliwości produkcyjne, służą tym samym konkretnemu celowi - zarabianiu pieniędzy. Tym samym pozwalają skrócić czas pracy i w pełni " rozwinąć skrzydła" w każdej, nawet najmniejszej firmie.

Podobają Ci się nasze realizację?

Napisz, a powiemy Ci co możemy zrobić dla Ciebie

Napisz czego potrzebujesz

Aby wysłać wiadomość wpisz wyniki działania: 8 + 6 =

Laseromaniacy

Dział handlowy

ul. Garncarska 46

42-202 Częstochowa


info@laseromaniacy.pl


Telefon: 48 577 980 755