Wiadomość została wysłana, wkrótce się odezwiemy.
Błąd połączenia

Wycinanie laserem materiału plexi - dlaczego warto?

Cięcie laserem plexi — sprawdź, dlaczego warto! 

Wycinanie laserem plexi

Plexi to tworzywo, które bez problemu poddaje się obróbce. Niska temperatura topnienia tego materiału powoduje, że jest on idealny do cięcia laserem. Jedną z zalet tego rodzaju obróbki jest przede wszystkim dobra jakość krawędzi po cięciu — za pomocą małej średnicy wiązki lasera, wycina on krzywe o bardzo małych promieniach. Dzięki temu masz nieograniczone możliwości cięcia wzorów oraz kształtów, w szczególności doceniane jest to w branży dekoratorskiej. Wycinanie pleksi w odpowiednich wymiarach jest teraz pożądane przez sklepy oraz instytucje publiczne. Koronawirus sprawił, że we wszystkich tych miejscach — pracownicy chronieni są przed kontaktem z klientem za pomocą barier z pleksi. Często tego rodzaju prace muszą zostać wykonane za pomocą lasera — w sklepach nie ma uniwersalnych rozmiarów ścianek z plexi.

Cięcie laserem plexi jest również bardzo precyzyjne — dzięki nowoczesnej technologii sterowania numerycznego, laser gwarantuje precyzję cięcia rzędu +/- 0,1 mm. Cięcie laserowe pleksi stwarza możliwość wycinania dosłownie wszystkiego — dzięki dedykowanemu oprogramowaniu, zaprojektujesz nawet najbardziej skomplikowane kształty. Usługa wycinania laserowego plexi jest szybka oraz bezbłędna. Krawędzie wycinanego elementu są gładkie oraz bardzo estetyczne — dzieje się tak za sprawą roztapiania wycinanego tworzywa.

Cięcie laserem w Laseromaniacy

Wybierając usługę cięcia laserem w naszej firmie, masz pewność, że przygotowana dla Ciebie realizacja będzie wysokiej jakości. W firmie Laseromaniacy gwarantujemy profesjonalne usługi dostosowane do Twojego projektu. Nasi Klienci przekonali się, że precyzja cięcia laserowego jest dużo większa, niż innych metod obróbki. Zespół specjalistów z firmy Laseromaniacy jest gotowy na najbardziej skomplikowane kształty oraz wzory. Sprawdź naszą ofertę na wycinanie plexi.

Skontaktuj się z Laseromaniacy!

Podobają Ci się nasze realizację?

Napisz, a powiemy Ci co możemy zrobić dla Ciebie

Napisz czego potrzebujesz

Aby wysłać wiadomość wpisz wyniki działania: 14 + 7 =

Laseromaniacy

Dział handlowy

ul. Garncarska 46

42-202 Częstochowa


info@laseromaniacy.pl


Telefon: 48 577 980 755